Нам 25 років!

25 років - солідний термін для навчального закладу, він говорить про затребуваність, про реалізацію високих сучасних освітніх стандартів та збереження добрих університетських традицій.

Університету вдалося досягти серйозних успіхів у галузі освіти, завдяки яким він займає гідне місце серед вищих навчальних закладів.
Гордістю університету є його сильний професорсько-викладацький колектив, що дозволяє навчальному закладу не зупинятися на досягнутому та продовжувати робити свій внесок у підготовку справжніх професіоналів.

За чверть століття університет випустив не одну тисячу висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у різних галузях економіки, на державній службі, у бізнесі.

25 років – це вік молодості, прогресу, прагнення зростати, змінюватись і досягати все нових висот на шляху до вершин успіху.

Ми переконані, що маючи значний освітній, інтелектуальний і культурний потенціал, університет лише примножуватиме свої найкращі досягнення, реалізовуватиме найсміливіші проекти.

Наши переваги

• Викладання предметів досвідченими фахівцями
  • Гнучкі та інноваційні програми навчання
  • Диплом визнаний у Європейському Союзі
  • Вартість за навчання не змінилася з 2021 року.
  • Комфортне проживання у гуртожитку
  • Допомога в працевлашуванні

Приєднуйся та почни свою кар’єру разом з нами

років