05 жовтня 2023 р. розпочинаєтеся третя хвиля вступу на навчання

05 жовтня 2023 р. розпочинаєтеся третя хвиля вступу на навчання до ТОВ «Харківський університет» та Відокремленого підрозділу «Фаховий коледж Харківського університету».

Вступники, які не встигли подати заяву на вступ під час основного літнього прийому та додаткової другої хвилі зарахування, мають можливість це зробити з 05 по 25 жовтня.

Вступники на основі базової і повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (освітнього рівня молодший бакалавр), освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» подають заяви в електронній формі через електронний кабінет вступника.

Звертаємо увагу!
Для пошуку назви закладу освіти та подання заяв через електронний кабінет

• у полі ЗАКЛАД ОСВІТИ достатньо набрати текст ТОВАРИСТВО…. (щоб у випадаючому списку обрати повну назву закладу – Товариство з обмеженою відповідальністю «Харківський університет»)
  • АБО у полі ЗАКЛАД ОСВІТИ наберіть текст ВІДОКРЕМЛЕНИЙ…. (щоб у випадаючому списку обрати повну назву коледжу – Відокремлений підрозділ «Фаховий коледж Харківського університету»)

Вступники, які бажають здобувати другу вищу освіту за освітнім ступенем бакалавр, повинні подавати заяви та документи безпосередньо до Приймальної комісії.

Ви ще маєте шанс вступити на денну та заочну форми навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб і отримати відповідні дипломи фахового молодшого бакалавра, бакалавра або магістра.

Набір ведеться за всіма спеціальностями та рівнями освіти.

З усіх додаткових питань будь ласка звертайтесь до Приймальної комісії.

• Травень (3 Статей)
    • Квітень (2 Статей)