Як зареєструватися на НМТ через застосунок «Дія»

Відтепер зареєструватися на участь в національному мультипредметному тесті можна у «Дії».
Для цього необхідно мати ID-картку або закордонний паспорт у «Дії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки України.

У МОН наголошують, що завдяки цьому вступники швидше зможуть створити свій персональний кабінет.

• Зайдіть на сторінку «Реєстрація для участі в НМТ» та ознайомтеся із запропонованими документами та натисніть на кнопку «Розпочати реєстрацію».
  • Виберіть опцію «Створити за допомогою Дії».
  • Натисніть на QR-код або відскануйте його камерою смартфона, на якому встановлена «Дія» та підтвердіть відправлення копії паспорта «Дія.Підписом».
  • У сервісі реєстрації заповніть коротку стандартну форму, у якій вкажіть такі дані:

1) контактну інформацію;

2) оберіть категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років»;

3) зазначте навчальний предмет на вибір серед запропонованого переліку;

4) виберітьнаселений пункт в Україні, де плануєте перебувати в дні проведення іспиту, чи населений пункт за кордоном, де бажаєте складати НМТ;

5) завантажте копію документа про освіту

(якщо ви випускник 2024 року — завантажте довідку з місця навчання,
якщо закінчили школу в попередні роки — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту);

• Після проходження вищезазначених кроків обов’язково натиснітьщ кнопку «Надіслати на обробку», щоб дані пішли на оброблення до регіонального центру оцінювання якості освіти.

У персональному кабінеті ви отримаєте повідомлення про успішну реєстрацію.

Крім того, тепер для входу в персональний кабінет можна використовувати «Дія.Підпис». Для цього перейдіть на сторінку персонального кабінету, оберіть варіант «Вхід за допомогою застосунку Дія», натисніть на QR-код або скануєте його камерою смартфона, на якому є «Дія», та пройдіть перевірку за фото.

Раніше повідомлялося, що реєстрація для участі НМТ розпочалася 14 березня 2024 року і триватиме до 11 квітня включно.