Вітаємо з Днем знань та початком нового навчального року!

Перше вересня для кожного це крок до змін та нових знань!

Особливі привітання першокурсникам, для яких настав чудовий час студентства, період особистісного зростання, незабутні роки, які залишаться у вашій пам’яті назавжди.

Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається з університетських аудиторій.

Під час навчання студенти нашого університету можуть заявити про себе на місцевому, регіональному та міжнародному рівнях. Безумовно, ваші інтелектуальний та творчий потенціал, талант та працьовитість сприятимуть розвитку та процвітанню нашого міста, регіону та всієї країни. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Пишаємося вами та сподіваємося, що час, проведений в Харківському університеті, стане стартом успішної кар'єри, подарує багато радісних днів та вірних друзів!

Бажаємо Вам активної життєвої позиції та впевненості, втілення найсміливіших ідей та цілеспрямованості, великих успіхів, нових досягнень та відкриттів, енергії й оптимізму, міцного здоров'я і найголовніше - Переможного Миру в Україні!

Нехай проект під назвою «2023-2024 навчальний рік» виявиться захоплюючим та плідним, а День Знань залишиться улюбленим святом на все життя!

• Травень (3 Статей)
    • Квітень (2 Статей)