Вітання випускникам - магістрам!

Шановні магістри, колеги!

Розділяємо нашу сумісну радість в зв’язку з Вашим 100% успішним завершенням магістратури. Від імені колективу Харківського університету поздоровляю вас з черговим успіхом на шляху професіональної освіти. Ви підтвердили не тільки свої інтелектуальні здібності, але доказали, як собі так і іншим, свої вольові якості. Вручаючи вам дипломи магістрів права, ми гарантуємо, що ви на вірному успішному шляху своєї діяльності в сфері правознавства. Аксіомою сьогодні є принцип навчання на протязі життя. Система законодавства, правозастосування, судова практика дуже динамічні. Державою поставлена ціль та підтримана значною більшістю українського народу: вступ до ЄС. Для сучасних юристів це визначає ціль інтеграції до міжнародної та Європейської системи права. Успішність на цьому шляху нашої держави буде і вашим успіхом завдяки розширенню можливостей в сфері професійної діяльності. Визначайте для себе нові амбітні цілі, підвищуйте рівень знання іноземних мов і ви будете мати великий попит як юристи. Головне не зупинятись на досягнутому.

Бажаємо вам успіхів!

Президент Харківського університету, професор                        Павло ОРЛОВ