Вступ до коледжу

Вступники до коледжів на базі 9 класів можуть подавати заяви.

Розпочато прийом електронних заяв на вступ до коледжів вступників на базі 9 класів.

Цьогоріч електронні заяви мають подавати вступники, які бажають здобути освіту фахового молодшого бакалавра за денною (дуальною) формою навчання.

Для подання заяв вступники використовують створений і активований персональний електронний кабінет.

Для створення е-кабінету випускники 9 класів мають зазначити електронну пошту, пароль, серію та номер документа про освіту, тип та номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП (ІПН).

Вступник може редагувати інформацію, внесену до е-кабінету, до моменту подання першої електронної заяви.

Подання електронних заяв триватиме до 18.00 13 липня.

Також може проводитися додатковий прийом документів для вступників на контракт за умови додаткового зарахування не пізніше 30 листопада.

• Травень (3 Статей)
    • Квітень (2 Статей)