Алгоритм подання документів для зарахування
Подання оригіналів необхідних документів для зарахування в терміни, визначені в Правилах прийому, може здійснюватися трьома шляхами:
- особисте подання документів у паперовому вигляді до Приймальної комісії;
- надсилання оригіналів документів (Заяви та Договору про надання освітніх послуг), а також копій документів за переліком згідно Правил прийому поштовим відправленням на адресу Нової пошти (або Укрпошти), яка буде вказана у листі-повідомленні;
- надсилання сканованих копій документів з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника на електронну адресу Приймальної комісії.
Для уточнення інформації щодо термінів подачі документів перейдіть на головну сторінку сайту та виберіть рівень вступу. На сторінці відповідного рівня розміщено таблицю з основними термінами вступу.
Подання документів в електронному кабінеті вступника, скріплених електронним цифровим підписом (ЕЦП) або кваліфікованим електронним підписом (КЕП)
- Підготуйте скановані копії необхідних оригіналів документів за переліком.
- Зайдіть у електронний кабінет вступника.
- Перейдіть на вкладнику «Подані заяви».
- Оберіть заяву, за якою Вам надано рекомендацію для зарахування.
- Натисніть «Активні дії» та оберіть пункт «Роздрукувати електронну заяву».
- Роздрукуйте електронну заяву (двосторонній друк) та підпишіть.
- Підписані документи надішліть на електронну адресу Приймальної комісії університету/коледжу, вказавши у темі листа освітній рівень (фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр) та ПІБ повністю.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Якщо впродовж трьох місяців після початку навчання закладом вищої освіти або коледжем не будуть отримані оригінали документів (особисто або поштовим відправленням), то наказ про зарахування скасовується в частині зарахування такої особи.
Як отримати електронний підпис
Вступники, яким виповнилося 18 років, можуть отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на ID-картку, звернувшись до одного з кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг
КЕП можливо отримати у будь-якому банку. Наприклад, файловий або хмарний ключ Приватбанку
Також можна використовувати електронний підпис у додатку Дія
Вступники, якимне виповнилося 18 років, мають звернутися до одного з кваліфікованих надавачів електронних послуг, надавши, окрім переліку документів для отримання електронних довірчих послуг фізичній особі, заяву у довільній формі про письмову згоду хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників, та засвідчену копію свідоцтва про народження особи. При цьому обов’язкова присутність хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників дитини з оригіналом паспорта. У разі якщо фізична особа у віці від 16 років зареєстрована як фізична особа – підприємець – згода батьків непотрібна.
Вступники, які знаходяться на території України, що була деокупована після 01 вересня 2022 року, а також вступники,які знаходяться за межами території України, не мають кваліфікованого електронного підпису і не можуть отримати кваліфікований електронний підпис на ID-картку, можуть підтвердити вибір місця навчання шляхом завантаження в електронний кабінет сканованих копії (фотокопії) роздрукованої (написаної власноруч) заяви на вступ, підписаної вступником особисто.
У разі відсутності електронного кабінету – шляхом надсилання зазначених документів до закладу освіти.
Факт перебування вступника за межами території України має бути підтверджено відміткою в закордонному паспорті вступника або, якщо він має право використовувати для вступу свідоцтво про народження (зокрема, у разі, якщо 14 років виповнилося після виїзду за кордон), відміткою в паспорті одного з його батьків.
Онлайн-сервіс для перевірки електронного цифрового підпису.
Як отримати електронний підпис у сервісі «Дія»
Для створення «Дія.Підпис» вам знадобиться ID-картка чи біометричний закордонний паспорт, також підійде закордонний паспорт, виданий після 2015 року.
Термін дії «Дія.Підпис» становить один рік або до моменту його видалення. «Дія.Підпис» можна отримати безкоштовно у мобільному додатку.
Для цього:
- Авторизуйтесь у додатку «Дія» і перейдіть у меню «Дія.Підпис».
- Натисніть «Створити».
- Підтвердьте особу за допомогою перевірки фото.
- Придумайте 5-значний код для «Дія.Підпис».
Тепер ви можете підписувати податкові декларації, петиції до держорганів та інші документи в мобільному додатку «Дія» і онлайн на сайті.
Відео Як створити «Дія.Підпис»
Як накласти електроний підпис?
Зайди на портал Дія та за допомогою інструкції підпиши кожен документ кваліфікованим електронним підписом.
В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.